ładowanie strony..

strony internetowe

"Jeśli nie ma cię w sieci, to nie istniejesz"

Obecnie dobrze wyglądająca i sprawnie działająca strona internetowa to nie tylko konieczność, ale również klucz do sukcesu w sieci. Przejrzysty układ, dobrze zaprezentowana oferta, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod to dopiero połowa sukcesu. Aby Twoja strona internetowa odniosła sukces kluczowe jest zastosowanie najnowszych standardów. W ramach współpracy oferuję przygotowanie indywidualnego projektu strony internetowej, dzięki któremu wyróżni się ona na tle konkurencji, oraz wdrożenie go zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google. Tak przygotowana strona, będzie nie tylko Twoją wizytówką, ale również skutecznym narzędziem sprzedaży.

indywidualne projekty stron internetowych

Co mogę dla Ciebie zrobić?

 • Nowoczesną stronę wspierającą markę i produkt.
  Zleć przygotowanie strony z indywidualnym projektem graficznym dopasowanym do twoich oczekiwań i specyfiki branży, która wyróżni się w sieci.
 • Stronę opartą o system CMS Wordpress.
  Najpopularniejsze rozwiązanie umożliwiające samodzielną aktualizację treści na stronie www.
 • Stronę opartą o autorski system CMS.
  Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie edytować treści na stronie, bez ryzyka aktualizacji systemu i wtyczek oraz zmian na stronie.
 • Stronę w technologii RWD (responsive web design).
  Responsywny układ strony, umożliwi prawidłowe wyświetlanie się strony na dużych i małych ekranach różnych urządzeń.
 • Kod strony przyjazny wyszukiwarkom.
  Kod źródłowy strony zostanie przygotowany zgodnie z aktualnymi standardami, aby zwiększyć widoczność strony w sieci oraz przygotować ją pod późniejsze działania SEO. Tak przygotowana strona szybciej osiągnie wysokie pozycje w wyszukiwarkach, co bezpośrednio przełoży się na większą ilość klientów korzystających z Twojej oferty.
 • Na życzenie:
  Zsynchronizuję Twoją stronę z narzędziami Google Analytics i Google Moja Forma. Dzięki temu będziesz miał dodatkową wizytówkę swojej firmy w sieci oraz będziesz mógł zarządzać ruchem na stronie, sprawdzać skąd pochodzą Twoi Klienci oraz czego szukają w sieci.